Prodüksiyon Hizmetleri

Kelime anlamıyla prodüksiyon, firma tanıtım filmlerinden konser organizasyonlarına, kısa film çekimlerinden video çekimlerine, animasyon filmlerden radyo yayınlarına kadar çok geniş bir anlama sahiptir.

Her türlü konser, miting, açılış, konferans için gereken personel, ekipman ve ses sistemlerine kadar geniş bir yelpazede sunulan hizmetlerden, imalattan tüketiciye ulaşan bir ürünün yolculuğunu filme almak da prodüksiyon hizmetlerinin kategori alanına girer

Sanat yönetimi, 2B animasyonlar, medya planlama hizmetlerimizle, farklı kategorilerdeki prodüksiyon çalışmalarını her yönüyle ele alıyoruz. Biz, tüm teknolojik ekipman ve donanımız, profesyonel ekibimiz ve kaliteli içeriklerimizle, beklentilerinizi karşılıyoruz.

Yaratıcı İşlerin Anahtarı: Yeni Nesil Çekim Modelleri

Teknoloji ve sanatı ortak paydada buluşturarak, drone çekimlerinden klasik uzun süreli video çekimlerine kadar birçok çekim tekniği kullanıyoruz. Firma tanıtımları için iç ve dış mekân çekimleri, varsa üretim ve imalat çekimlerinin yanı sıra video müziği ve animasyonlarla da bu tanıtım filmlerini destekliyoruz.

Dünyanın geldiği mevcut şartlar gereği, daha fazla ihtiyaç duyulan uzaktan çekim modülleri ile esnek ve yaratıcı projeler gerçekleştiriyoruz. Youtube, Facebook, Instagram gibi dijital mecralar için röportaj kayıtları hazırlıyoruz ve eğer istenirse grafik animasyonlar ve video altı yazılı içeriklerle de bu çekimlerin desteklenmesi için detaylı prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz.

360 derece çekimlerde, kullanıcı deneyimini maksimize eden profesyonel teknolojiler kullanıyoruz. İç ve dış mekânlarda interaktif deneyim hissi yaratan bu tip çekim tekniklerini, mağaza, şirket, açık alan, kurum ya da farklı emlak çeşitlerini uzaktan gezmek için tercih edebilirsiniz.

A’dan Z’ye Profesyonel Prodüksiyon Hizmeti

Markanızın kurumsal kimliğine uygun ve hedef kitlenize yönelik tasarımlarımızla, size güçlü bir tanıtım stratejisi hazırlıyoruz.

Çözüm ortağınız olarak, hedef kitlenizin beklentilerine yönelik sanat yönetimi çalışmalarımızla, grafik tasarım desteği, sosyal medya desteği, motion grapics enstrümanları gibi birçok alt kolumuzla hizmet desteği sunuyoruz. Video kurgu, içerik çalışması, sanatsal etkinliklere yönelik çözümler gibi faaliyet alanlarımızla, her iş kolundaki iş ortaklarımıza yüksek standartlarda prodüksiyon hizmeti sağlıyoruz.

Beklentinizi yüksek tutun ve bizimle hemen şimdi iletişime geçin! Size görsel destekli örnek sunumlarımızla neler yapabileceğimizi anlatalım.

Hadi iyi bir başlangıç yapalım.