Fotoğraf Hizmetleri

Dijital çağın inovatif fotoğraf teknolojilerini, verdiğimiz dijital hizmetlere entegre ederek yepyeni bir fotoğrafçılık anlayışı sunuyoruz. Diğer hizmet alanlarımızda gösterdiğimiz özen ve hassasiyeti, kurumsal fotoğraf çekimi, sosyal medya için fotoğrafçılık, ürün fotoğrafçılığı gibi niş alanlarda da sürdürüyoruz.

Davet, seminer, miting ve konser gibi birçok farklı organizasyonda, reklam ve lansman etkinliklerinde ihtiyacınız olan profesyonel fotoğrafçılık yaklaşımını, dünyayla eş zamanlı olarak uyguladığımız yenilikçi fotoğraf teknikleriyle harmanlayarak yorumluyoruz. Modern cihazlar ve sanatsal bakış açısını bir araya getirerek sizin için önemli olan anları, hem dijitalde hem de isteğinize göre basılı fotoğraf olarak hazırlıyoruz. Özel etkinliklerdeki unutulmaz anlarınızı sonsuza taşımak için doğru yerdesiniz.

Sosyal Medya için Fotoğraf Çekimi

Dijital dünyanın geldiği noktada, her birimiz sosyal medyada görünür olmak adına farklı kimliklere sahibiz. Tam da bu noktada fotoğraf ve fotoğrafçılık, diğer zamanlara oranla bir adım daha öne çıkıyor. Yeni nesil meslek grupları arasında ilk sıralarda yer alan influencer, blogger gibi dijital meslek dallarında faaliyet gösteren kişiler için, fotoğraf büyük bir anlam taşıyor.

Artık sosyal yaşamda başarının takipçi sayısıyla ve etkileşimle ölçüldüğü bu yeni dünyada, iç ve dış mekânlarda gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri, profesyonel dokunuşlar içermek zorunda kalıyor. Instagram hesaplarında adeta ölümsüz bir albüme yerleştirilecek ve dünyanın farklı yerlerinden binlerce insana ulaşacak olan bu fotoğraflarda, ışık, konsept, styling gibi birçok önemli unsurun dikkatle seçilmesi gerekiyor. Biz, sosyal medya için fotoğraf çekimi yaparken tüm bu unsurları bir arada değerlendirerek, istediğiniz mükemmel sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Fotoğrafçılık Alanında Farklı Uygulamalar

Dijital alanda faaliyet gösteren Web sitesi, e-ticaret sitesi, blogger, influencer ve sosyal medya ünlülerinin profesyonel fotoğraf ihtiyaçları, bu alanın en temel dallarını oluştururken bir yandan bu kategoriler de kendi alanlarında yeni kollara ayrılıyor. Örneğin, ürün fotoğrafçılığı e-ticaret siteleri ve markaların kendi Web sitesi tasarımları için büyük önem taşırken yemek fotoğrafçılığı hem fiziki hizmet sunan restaurant ve otellerin menü, Web sitesi, katalog ve reklam broşürlerinde hem de dijital alanda hünerlerini ortaya koymak isteyen şef ve aşçıların özel Web sitelerinde öncelikli ihtiyaçlarını oluşturuyor. Sadece dijital mecralarda değil yazılı basın ve medyada ihtiyaç duyulan fotoğraf çekimlerini de en profesyonel biçimde gerçekleştiriyoruz. Tüm bu farklı branşlar için uygulanan ayrı ayrı çekim tekniklerini, profesyonel uygulamalar ve güncel teknik ekipmanlarla buluşturarak, butik hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Kurumsal fotoğraf çekimi alanında profesyonel eğitime sahip fotoğrafçılarımız ve son teknolojiye sahip teknik ekipmanlarımızla, açılışlar, davetler, konserler, mitingler, seminer ve konferansların yanı sıra şirket tanıtımlarınızı yapmak için hazırladığınız broşür, afiş ve reklamlar için de hizmet veriyoruz.

Siz de bu ayrıcalıklı hizmete kolayca ulaşmak için, hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hadi iyi bir başlangıç yapalım.